Grzejniki łazienkowe Instal Projekt – jakie typy grzejników oferuje

Instal Projekt jest jedną z popularniejszych marek. W swoim portfolio produktowym ma zdecydowanie pokaźną gamę produktów. Wśród nich grzejniki łazienkowe. Jakie rodzaje grzejników łazienkowych możemy znaleźć w jego ofercie?

Instal Projekt jest polską marką mającą swoją siedzibę nieopodal malowniczej Jeleniej Góry. Firma ta zajmuje się głównie produkcją grzejników i elementów uzupełniających jak zawory grzejnikowy czy grzałki elektryczne, a także półki i uchwyty dedykowane do grzejników.

Rodzaje grzejników łazienkowych w ofercie Instal Projekt

Marka Instal Projekt w swojej ofercie ma różne typy grzejników łazienkowych. Bardzo zróżnicowane projekty będą odpowiadały różnym stylom arachitektonicznym.

Grzejniki drabinkowe – rurki okrągłe

Grzejniki drabinkowe z rurkami to klasyczne wydanie grzejników. Cieszy się wysoką popularnością. Pasuje do większości łazienek. Przykładowe modele z kolekcji znajdziesz pod adresem https://wodnetrendy.pl/produkty/kategoria-produktu-grzejniki/producent-produktu-instal-projekt/

Grzejniki drabinkowe – szczebelki proste

Grzejniki z prostymi szczebelkami wydają się bardziej nowoczesne, modernistyczne niżeli ich odpowiedniki z okrągłymi rurkami. Prosta forma sprawia, że doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.

Grzejniki panelowe

Grzejniki panelowe mają płaski frontowy panel, który równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni grzejnika. Ten typ grzejników jest nieco mniej użyteczny w niewielkich łazienkach, gdyż wymaga dodatkowego relina, wieszaka lub póki, by móc korzystać z niego jako wieszaka na ręczniki.

Grzejniki wertykalne

W przypadku grzejników wertykalny, podobnie jak panelowych korzystanie z grzejnika jako wieszaka na ręczniki wymaga dodatkowo zastosowania wieszaków lub relingów.

Grzejniki nietypowe

W ofercie producenta znajdują się również nietypowe projekty inspirowane modernistycznymi, abstrakcyjnymi dziełami sztuki. Nietypowa forma takich grzejników sprawia, że ich aspekt dekoracyjny jest uwypuklony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *